Giga Logistic Ltd sp. k. to firma, która powstała w celu zaspokojenia zapotrzebowania na maszyny drogowo-budowlane w naszym kraju jak i innych krajach Europy. Dzięki latom doświadczeń w międzynarodowym handlu
i transporcie ponadgabarytowym oraz szerokim kontaktom handlowym z firmami z branży drogowej i budowlanej na terenie kraju jak i Europy, a w szczególności na terenie Wielkiej Brytanii, posiadamy w ofercie szeroki wachlarz specjalistycznego sprzętu, krusząco-siejącego, używanego na żwirowniach, kopalniach, wyburzeniach i recyclingu jak i sprzętu drogowo-budowlanego, wyburzeniowego.

Dzięki placom i warsztatom na terenie Wielkiej Brytanii, Belgi i Polski, zapewniamy obsługę maszyn w postaci inspekcji od strony technicznej, serwisów itd.

Dzieki wlasnej flocie aut ponadgabarytowych zapewniamy transport i świadczymy uslugi transportu wszelkiego rodzaju maszyn i sprzętu na terenie calej Europy jak i na terenie RP.

Nasze usługi cechuje przede wszystkim szybkość i bezproblemowość przeprowadzanych transakcji, rzetelne informacje, które powodują, że klient zostanie obsłużony szybko i profesjonalnie przy minimalnym zaangażowaniu swojego czasu.

W ofercie handlowej posiadamy kilkadziesiąt maszyn, realizujemy zamówienia indywidualne, a jeśli nie mamy maszyny, której Państwo w danej chwili potrzebują, prosimy o kontakt, a my postaramy się ją znaleźć dla Państwa i przedstawić ofertę Państwu w ciągu 24h.